Refund policy

Posiadamy 14-dniową politykę zwrotów, co oznacza, że ​​masz 14 dni od otrzymania przesyłki na zgłoszenie prośby o zwrot bez podania przyczyny.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś, nienoszony lub nieużywany, z metkami oraz w oryginalnym opakowaniu. Potrzebny będzie również paragon lub dowód zakupu.

Aby rozpocząć zwrot, możesz skontaktować się z nami pod adresem contact@ellosun.com. Jeśli Twój zwrot zostanie zaakceptowany, przekażemy Ci instrukcje, jak i gdzie wysłać paczkę. Przedmioty odesłane do nas bez uprzedniego żądania zwrotu nie będą przyjmowane. Koszt zwrotu do chińskiego nadawcy pokrywa klient.

Zawsze możesz skontaktować się z nami w sprawie wszelkich pytań dotyczących zwrotu pod adresem contact@tabou.eu.


Uszkodzenia i problemy
Prosimy o sprawdzenie zamówienia po otrzymaniu i natychmiastowe skontaktowanie się z nami, jeśli przedmiot jest uszkodzony, uszkodzony lub jeśli otrzymałeś niewłaściwy przedmiot, abyśmy mogli ocenić problem i naprawić go.


Wyjątki / przedmioty bezzwrotne
Niektórych rodzajów przedmiotów nie można zwrócić, na przykład towarów łatwo psujących się (takich jak żywność, kwiaty lub rośliny), produktów niestandardowych (takich jak zamówienia specjalne lub produkty spersonalizowane) oraz środków higieny osobistej (takich jak produkty kosmetyczne). Nie przyjmujemy również zwrotów materiałów niebezpiecznych, łatwopalnych cieczy lub gazów. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące konkretnego przedmiotu.

Niestety nie możemy przyjmować zwrotów produktów z wyprzedaży ani kart podarunkowych.


Wymiany
Najszybszym sposobem na upewnienie się, że otrzymasz to, co chcesz, jest zwrot posiadanego przedmiotu, a gdy zwrot zostanie zaakceptowany, dokonaj osobnego zakupu nowego przedmiotu.


Zwroty kosztów
Powiadomimy Cię, gdy otrzymamy i sprawdzimy Twój zwrot, i damy Ci znać, czy zwrot został zatwierdzony, czy nie. W przypadku zatwierdzenia zwrot środków nastąpi w ustawowym terminie do 30 dni. Pamiętaj, że przetworzenie i zaksięgowanie zwrotu może zająć trochę czasu bankowi lub wystawcy karty kredytowej.