Shipping policy

WYSYŁKA, DOSTAWA, ZWROT TOWARU

Wysyłka standardowa realizowana jest przez lokalnych (krajowych) operatorów pocztowych.

GWARANTUJEMY przez to sprawdzonego dostawcę i możliwość śledzenia przesyłki.

 

ILE KOSZTUJE WYSYŁKA?

Wybieramy tylko dostawców, którzy oferują bezpłatną wysyłkę do większości krajów.

Ty nie płacisz za wysyłkę NIC.

 

UWAGA!

Zgodnie z ustawą z lipca 2021 roku o e-commerce, Poczta Polska może pobrać opłatę - 8,50 zł za wykonanie zgłoszenia celnego od przesyłek zagranicznych. Należy wystąpić do doręczyciela o pokwitowanie takiej opłaty i zwrócić się do ellosun.com o zwrot poniesionych kosztów.

 

SKĄD WYSYŁANE JEST ZAMÓWIENIE?

Jak w przypadku wszystkich tego rodzaju sklepów, towary w ogromnej mierze wysyłane są z Azji, ale nie ukrywamy tego w drobnych druczkach. Istnieją też regionalne centra logistyczne np. w USA, ale nie oferują wszystkich produktów.

 

JAKI JEST CZAS DOSTAWY?

Standardowa dostawa trwa od 15 do 30 dni, najczęściej jest to okres do 3 tygodni.

Może się jednak zdarzyć, że z winy przewoźnika, okres ten wydłuży się do nawet sześćdziesięciu dni. Po tym okresie zamówienie jest automatycznie anulowane, a pieniądze zwracane na konto klienta. Na Twoje wyraźne życzenie, możemy wysłać towar jeszcze raz.

 

CZY MOGĘ ŚLEDZIĆ PRZESYŁKĘ?

Oczywiście. Wybieramy jedynie operatorów, którzy taką usługę gwarantują.

Informacje na temat śledzenia przesyłki otrzymasz wraz z zamówieniem.

Standardowo przesyłkę odnajdziesz też po unikalnym numerze przesyłki w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych, na stronie: https://www.17track.net/pl , lub na stronie swojego operatora pocztowego.

 

ZWROT TOWARU.

Wybieramy dostawców uczestniczących w programie 'Bezpłatny zwrot'. Oferujemy wówczas możliwość jednorazowego (nawet w przypadku zakupu kilku artykułów, darmowy zwrot możliwy jest tylko raz) zwrotu do skrytki InPost. W nielicznych przypadkach negocjujemy z dostawcą warunki zwrotu, nieobciążające klienta. W przypadku kiedy tej opłaty nie da się uniknąć, proponujemy negocjację z klientem, np. rabatu lub częściowego zwrotu kosztów.

Zawsze przed wykonaniem zwrotu, skontaktuj się z nami pod adresem mail: contact@ellosun.com

 

WAŻNE!

Przy zamówieniu kilku produktów, może się zdarzyć, że otrzymasz kilka przesyłek z różnych magazynów. Spokojnie, nadal nie ponosisz za to kosztów. Wystarczy cierpliwie poczekać na pozostałe produkty.